FLOWER QUEEN
O mnie

Piękno jest bardzo ulotne, a ja lubię je chwytać.
Dlatego zdarza mi się budzić na wschód słońca tylko po to, aby zrobić zdjęcie; zatrzymać samochód, aby nasycić wzrok urzekającym pejzażem. Kiedy zaś staję przed witryną butiku, zawsze serce mi kradną najpiękniejsze przedmioty – perełki ekspozycji. Tak mam.
Właśnie z tej miłości do piękna powstała Flower Queen, której królową jest dostojna i olśniewająca  róża. A ja mam ogromną przyjemność, że chwytam piękno róż i zatrzymuję je na cały rok. Po to, aby cieszyły czyjeś serce, aby inna kobieta, ilekroć na nie spojrzy, wspomniała ulotny moment, gdy je otrzymała.

Piękno jest bardzo ulotne, a ja lubię je chwytać.
FLOWER QUEEN
Kwiaty w pudełku

Potrzebowałam wielu lat, aby porzucić korporacyjny etat i zająć się tym, co wyraża moje poczucie estetyki i jest zgodne z moimi pragnieniami.


Jakie słowa wtedy usłyszałam?
„Kwiaty w pudełku?! Kwiaty powinny stać w wazonie!”
Na szczęście cudze wątpliwości zwykle napędzają mnie do działania. Dlatego postanowiłam, że nie zrezygnuję, ponieważ chcę pokazać światu urok i fenomen wiecznych róż. Pamiętam swoje pierwsze kompozycje, tworzone drżącymi dłońmi i z wypiekami na twarzy. Jaki to był stres! Jaka niepewność!

Jeden bukiet i 12 miesięcy piękna!
FLOWER QUEEN
Poczta kwiatowa

A dziś nie ma dla mnie większej radości niż rola kurierki poczty kwiatowej, gdy osobiście wręczam podarunek. Wywołuję uśmiech, doświadczam wdzięczności, która mnie uskrzyda.

Otrzymuję też od Was mnóstwo listów i telefonów, dzięki którym wiem, ile radości może przysporzyć flower box – eleganckie i aksamitne w dotyku pudełko pełne róż. Wręczone ukochanej kobiecie – żonie, mamie, babci, ale też nauczycielce czy świetnej pracownicy jako ukoronowanie wyjątkowego momentu w życiu.

 Flower box jest więc dla mnie całorocznym miniaturowym ogrodem, w którym schwytane jest piękno i pamięć. A ja cieszę się, że Flower Queen to marka niosąca same dobre emocje.

Nie ma dla mnie większej radości niż rola kurierki poczty kwiatowej.