sortuj wg

Sort by
Kolejność

Cena

Flower queen

Żywe róże w pudełku

Świeże kwiaty to propozycja dla tych, którzy lubią obcować z naturalnym pięknem i godzą się z jego przemijaniem. Mimo to, świeże róże w pudełku mają przewagę nad bukietami z kwiatów ciętych. Dzięki temu, że są bardzo dobrze odżywione i napojone, zachowają swoją urodę przynajmniej przez tydzień, a w sprzyjających warunkach nawet 10 dni. Efektowne pudełko można wówczas wykorzystać na złożenie w nim pamiątkowych drobiazgów, kosmetyków lub biżuterii.

Dostępne są dwa warianty pudełek – papierowy i welurowy oraz kształt okrągły lub kwadratowy. Do każdego boxu kwiatowego jest możliwość dołączenia stylowego bileciku z życzeniami  czy czekoladek. 

Każdy flower box tworzę ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów z najlepszych plantacjiktóre zamawiam pod konkretne zlecenie.

Chcąc zamówić box kwiatowy ze świeżych róż skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź mailowo.
 

Nie wysyłam flower box ze świeżych róż za pomocą kuriera. Dostarczę je pod wskazany adres na terenie Olsztyna i okolic. Możliwy jest również odbiór osobisty.


 

Czytaj więcej

Królowa Róża

Mówi się, że róża jest kluczem do kobiecego serca… ale nie tylko. Może być szykowną ozdobą ogrodu i domu, inspiracją dla artystów. Z powodzeniem wykorzystywana jest w kosmetyce, medycynie oraz w kuchni. Emanuje elegancją, subtelnym zapachem i zachwyca królewskim kształtem. Żaden inny kwiat nie jest i nie był otaczany taką magiczną aurą. Dla antycznych Rzymian był niemal świętą rośliną. Od zamierzchłych czasów utożsamiany z kobiecą urodą. Antyczni Grecy uważali róże za symbol Afrodyty, bogini piękna i miłości, a Egipcjanie widzieli w nich atrybut Izydy, bogini małżeństwa oraz płodności. Róże królują w subtelnym wyrażaniu wielu uczuć oraz emocji. Czerwone kwiaty oznaczają miłość, białe – niewinność oraz wdzięczność, a żółte są symbolem zazdrości.

Różane inspiracje

Róże od wieków były natchnieniem dla poetów, którzy sławili urodę wybranek serca, przyrównując je do tego majestatycznego kwiatu. Zainspirowały one również mnie do stworzenia wyjątkowej oferty, której bohaterem są kwiaty żywe. Z miłości do piękna i przyjemności obdarowywania innych powstały flower boxy. Ten unikalny prezent wykonany na specjalne zamówienie z całą pewnością zaskoczy każdą osobę i pozostanie w jej pamięci na długo. Sprawdzi się jako podarunek biznesowy, dowód uznania dla dyrektora czy menadżera wręczany na prestiżowych galach. Z kolei w domu różane kompozycje świadczą o smaku oraz elegancji właścicieli. Flower boxy wprowadzą do Twoich ulubionych pomieszczeń powiew nowoczesności, odmieniając klimat wnętrz hoteli, restauracji, biur czy sklepów. Mogą stanowić także stylową dekorację salonu. Róże są również często zapraszane do uświetnienia przyjęcia weselnego lub ceremonii ślubnej jako symbol wiecznej miłości.

Róże żywe ­ znaczą więcej niż słowa

Wkładam serce w każdą przygotowywaną kompozycję. Wszystkie wykonuję własnoręcznie. Staram się, by bukiet kolorem, kształtem, zapachem oddawał jak najpełniej emocje oraz uczucia, jakich ma być symbolem. Sama dobieram kwiaty, które tworzą harmonijną całość o głębokiej barwie i urzekającym zapachu. Wybieram zawsze te najpiękniejsze, delikatne, szykowne, a jednocześnie jak najtrwalsze, aby długo cieszyły odbiorcę. Żywy bukiet kwiatów dopełnia elegancka oprawa w postaci aksamitnie gładkich pudełek w stylu minimalistycznym, przewiązanych często gustowną wstążką. Przeważają opakowania okrągłe, ale ciekawie prezentują się również kwadratowe, utrzymane w klasycznej bieli lub czerni, pastelach albo w odcieniu eleganckiego granatu. Istnieje możliwość dołączenia liściku z personalizowaną dedykacją. Pachnące pudełko kwiatów doskonale wyraża wdzięczność, szacunek, uznanie lub miłość. Może stać się początkiem wartościowej relacji albo szansą na odnowienie dotychczasowej. Przygotowany z ogromną precyzją i wyczuciem estetyki, nie wymaga wazonu, wody ani dodatkowych zabiegów. Od razu po odbiorze lub dostawie jest gotowy, by cieszyć oczy oraz serca.

Mieszkasz albo planujesz wizytę w Olsztynie lub okolicach? Moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Z Flower Queen zatrzymaj piękno, podaruj radość i niezapomniane chwile sobie oraz swoim najbliższym.

Żywe róże w pudełku
w welurowym MEGA boxie

cena

349,00 zł
Żywe róże w pudełku
w czarnym welurowym dużym boxie

cena

209,00 zł
Żywe róże w pudełku
w szarym welurowym dużym boxie

cena

209,00 zł
Żywe róże w pudełku
w kwadratowym białym dużym boxie

cena

200,00 zł
Żywe róże w pudełku
w białym dużym boxie

cena

200,00 zł
Żywe róże w pudełku
w pastelowym średnim boxie NA ZAMÓWIENIE

cena

149,00 zł
Żywe róże w pudełku
w jasnobeżowym welurowym boxie

cena

149,00 zł
Żywe róże w pudełku
w granatowym welurowym boxie

cena

149,00 zł
Żywe róże w pudełku
w granatowym średnim boxie

cena

110,00 zł
Żywe róże w pudełku
w białym średnim boxie

cena

110,00 zł
Żywe róże w pudełku
w kwadratowym złotym boxie

cena

110,00 zł
Żywe róże w pudełku
w kwadratowym białym boxie

cena

110,00 zł